ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

کنسول سه درب تمام خمره، برنزخور می باشد و در رنگ های سفید و قهوه ای طراحی شده است.همچنین کنسول سه درب تمام خمره در مدل دو درب نیز طراحی شده است.

کنسول سه درب تمام خمره از جنس چوب راش و ام دی اف می باشد.اسکلت اصلی و پایه های کنسول سه درب تمام خمره از چوب راش ساخته شده است و با توجه به اینکه چوب راش در برابر عوامل خارجی بسیار مقاوم می باشد، کنسول سه درب تمام خمره نیز بسیار مقاوم می باشد.ام دی اف به کار رفته در کنسول سه درب تمام خمره نسبت به نیوپان از مقاومت و شکل پذیری بالایی برخوردار است.

بر روی بدنه کنسول سه درب تمام خمره رنگ پولیشی به کار رفته است.رنگ پولیشی باعث نگهداری و مقاومت سطوح کنسول سه درب تمام خمره می شود و جلوه به خصوصی به آن می دهد.

همچنین در ساخت کنسول سه درب تمام خمره از روکش کاوازینکو ایتالیایی نیز استفاده شده است.روکش کاوازینکو ایتالیایی نسبت به روکش های آکاجو و ملچ از کیفیت و شفافیت بیشتری برخوردار است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تلفن ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

چوب راش/www.seyediwood.ir

ام دی اف/www.seyediwood.ir

روکش کاوازینکو/www.seyediwood.ir

رنگ پولیشی/www.seyediwood.ir

چرا چوب استفاده کنیم؟/www.seyediwood.ir

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: تمام ,کنسول ,خمره ,seyediwood ,روکش ,پولیشی ,تمام خمره ,روکش کاوازینکو ,کاوازینکو ایتالیایی ,بسیار مقاوم ,روکش کاوازینکو ایتالیایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آژانس هواپیمایی راز آسمان پایتخت لیمو زنان-زایمان BTS & ARMY استخدامی وبلاگ رسمی علیرضا شهامت در بلاگ اسکای جهان زیبای من سایت موزیک جوان طراح ونوس(Tarh Venous) حقایق